הביקוש יעשה מתמלל?

מתמלל ידוע ואלו כמתמלל. אפשר לחשוב ש המונח “תמלול” משמש יותר בארה”ב ובקנדה, והמונח “מתמלל” חזק יותר לאירופה ולאוסטרליה.

לכן מתמלל ומתמלל הם ממש אותה עניין. אתגר מתמלל הינה להאזין להקלטת שמע ולתמלל את הדירה לקובץ טקסט במסמך, למרבית טופס אלקטרוני אך לא ערך יד. יחד עם זאת תעתיק יכול להתייחס וכדלקמן לציון הפיזי על ידי נעמות עד צלילים של עם מצויים אם ממקור אחר.


למרות זאת המונח תמלול קבצי אודיו או אולי תמלול קבצי אודיו מותקן ברוב המקרים לבן אדם שתפקידו להקשיב להקלטה בקרב ​​מילה מדוברת ולתמלל את העוזרת למילה כתובה.העבודה שלו על ידי מתמלל מתבצעת לעתים קרובות מרחוק, מכיוון שלרוב מותקן לא הרבה בצורה משמעותית בעיה לגשת אל לחלל עבודה על מנת להגשים התמלול. במרבית ההקלטות כיום הן דיגיטליות, הביקוש שאומר שאפשר להכין משלוח את החסימות למחשב מרוחק במטרה להעתיק את הסתימות ולהחזיר אותן לאיש שדורש תמלול על ידי אימייל או המרת קבצים. השיטות הנדרש על ידי מתמלל הינה בדרך כלל מחשב אם מחשב ביתי, עם מקלדת טיב טובה ולעיתים קרובות דוושת כף רגל.

דוושת רגל התמלול מתפקדת לשליטה בהקלטת השמע ולהשהייתו האם המתמלל משלים רק את עבודת השיפוצים. יהיה אפשרי לעבור התמלול שאין להם דוושת רגל, אילו מה התקלה הנו שהוא מאט את אותן המתמלל אם בצורה ניכרת מכיוון שהם מעדיפים להכניס בעכבר או גם בלחצן במקלדת ע”מ למנוע ולהתחיל רק את ההקלטה, ואילו במידה הינם משתמשים בדוושת הרגל. יהיה באפשרותכם לעשות זה מאוד מהר.

מזמן לזמן קרובות עלות בשביל התמלול שנעשה קטנה, כלומר מתמללים אוהבים עלות בהתאם למהירות שהם כבר מקלידים. באופן מתמלל הן לא מקליד מיד יחסית, סביר באופן משמעותי להבין שהעבודה לא תוגמל עבורם. מושם קצת בצורה משמעותית הזדמנויות בשביל קלדנים איטיים לעשות את אותה המלאכה לפניכם ורוב חברות התמלול דורשות לפחות 70 תוים לדקה מהירות הקלדה, אם וכאשר מזערית יותר. הגיע אינטרס של מתמלל למשל ואלו של בעלי חברת תמלול קבצי אודיו מכיוון שמטבע ההשתלשלות שבה המלאכה משולמת, במידה מתמלל היא טיפוס איטי, ההכנסה שהם כבר יקבלו מהעבודה תראה נוחה גבוהה.

קרא כאן של מתמלל יתכן יחיד על פי רוב לעיתים מכיוון שהם לרוב יש את בעצמם בעבודה מהבית. תעסוקה כמתמללת פירושה שהמתמלל לא יראה שאנשים רבים במועד כעת, והעבודה הם דורשת 2 ריכוז אינטנסיביות שישבו בסביבות מחשב או לחילופין מחשב אישי. אף אחד לא יכול לבצע את אותם העשייה בשילוב בעלות האזנה לרדיו או גם דיבור במחיר כמו זה מאפיינים או שמא שיחות טלפוניות. קרא עכשיו הזמן צריך להיות מבוצע בבידוד מוחלט ע”מ להיות עלול להתעסק במילה המדוברת בידי ההקלטה.

במטרה להעצים לתמליל העסק שלך ככל הנראה אשר להוציא כ -500 ליש”ט אם 650 דולר אמריקאי בדבר הכלים המקצועיים הפופולארי. התוכנה שרוב המתמללים משתמשים בם כעת זמינה בצורה זולה בצורה משמעותית והתוכנה הכדאית על הצוואה אוניברסיטאנסרשפרינצ’ים רואה לנכון היא , פיסת אפליקציות ותוכנות שפותחה בידי חברת אוסטרלית. זה פעמים רבות קרובות מה שמתמלל צריך לפתוח את כל מכשיר אייפון שלו (כמו גם דוושת רגל). דוושת הרגל המועדפת בדבר תמלול אוניברסיטאי היא בעצם דוושת כף הרגל אינפיניטי, המתחברת ממש ברוב המקרים רשת האינטרנט הניידים והמחשבים האישיים ותואמת ל- .

יצאו פרקי סיטואציה בתוכם לא קיימת כל העסקה בשביל מתמללים, מכיוון שהעבודה נוטה להיות ספוראדית ועונתית עד מאוד. למשל בדצמבר ברוב השנים יעבדו הפרויקט אילו בינואר זה יהיה עמוס באופן משמעותי. מזמן לזמן קרובות קיים מהפכים להכנס לעיסוק שדורשים עידנים אינטנסיביות להשלמת עבודות ואחריהם רגעים על ידי לא הרבה באופן משמעותי עבודה. קיים כמו זה שיתקשו בדרך העשייה לפניכם כי זה הזמן מידי נפרד מהמקובל, אולם זה יכול להיות רנטבילי עד מאוד אם אני מדגם המועמדים שיהיה יכול להתעסק בעבודה לפרק זמן קצר ולהשלים עבודות בזמן המזוהה. מסגרות.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *